Webinar-30-Maj-2020,Streszczenie modlitw - w trakcie pisania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
Articles: 4
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2019, 19:35
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Webinar-30-Maj-2020,Streszczenie modlitw - w trakcie pisania

Post autor: Admin »

Modlitwa #1
Znajdźcie się w umyśle spałem mózgu ojcieca, niech ten mózg ojca będzie wielki niech on będzie większy niż Ziemia niech będzie taki duży jak układ słoneczny ty tak delikatnie chodzisz między tymi bruzdami mózgu wiedzą że każda z nich wyświetla coś innego i tworzy tego obraz rzeczywistości nie ma znaczenia co wyświetla nie musimy tego widzieć. Widzimy jak drżą i jedne są jasne świetliste, takie szare takie spuchnięte widzimy że coś tam się dzieje. Ta bruzda wyświetla Watykan niby wszystko fajnie wygląda ale sprzeczne to jest z prawem boskim i z prawem wolnego wyboru ale cóż Bóg dał nam wolną wolę. No i tworzą ten świat Moi drodzy gdyby robotów nie było to by nie stworzyli może Watykanu ale i też artyści Nie mieliby zapłacone za te dzieła które stworzono i tam wyprana co prawda ludzie ludzi torturują ale przy okazji wymyślili fajne narzędzia bombę atomową, czołgi dzięki temu powstały kombajny i wielkie koparki patrzcie się mimo wszystko dzięki temu co Bóg zrobił. świat się przekształca ewolucja się toczy roboty tworzą cywilizacje choć żyją ciągle jako nagle jesteśmy my budzący się edeńczycy my żeśmy wiele rzeczy doświadczyli i znów na ziemię schodzimy dzięki której rozumiemy Jak funkcjonuje istota ludzka i nią jest a jednocześnie Czy my jesteśmy i w czym tkwimy nagle ziom prosto z zamkniętymi oczami w tym umyśle ojca możemy zechcieć ujrzeć świat przyszłość my mądrzy się potrafiący odczytać i ujrzeć jakie firmy chcecie prowadzić żeby dawały pieniądze wam i szczęście a więc i wpływ na rzeczywistość jednocześnie może Wielu z was zechce uzdrawiać i w tym uczestniczyć byśmy stworzyli najpotężniejszą gildię uzdrowicieli czyli engen duchowy i to będzie największy pieniądz na świecie prędzej czy później zrównoważy łby się ze wszystkim tym co jest wydawane na militaria mielibyśmy pieniądz na to by stworzyć nową chmurę internetową inaczej skodyfikować przestrzeni informacji tworzyli byśmy Nowy Świat n e to dla naszego szczęścia żeby odnaleźć innych przyjaciół ludzi ze chciejmy by powstał piąty umy nasza nowa dusza nasze nowe coś narzędzie które w stanie się z panem w naszym statku by tylko będziemy mówić sprawy tam było łatwiej zrób żeby to było jak najmniej krzywd bo ustawiaj tak żeby nogi mnie nie bolały wszystko piąty umysł który wykorzysta cały obramowanie nasze jak i te które właśnie bo jesteśmy w umyśle ojca będzie nas wspierać gdybyś taką małą boską matrycą w której umysł też piąty będzie korzystał powołujemy siebie do życia jako istoty świetliste troll najwyższa inteligencja też będzie połączona z naszym piątym umysłem tworząc z nim całą.


Modlitwa#2
Znajdziemy się znów w umyśle ojca już wiemy że wszystko co się tutaj wyświetla w nim jest zawarte bo to on musi Tyle tylko że nie sam porusza tymi bohaterami tymi drzewami tymi galaktykami on to wszystko uruchomił dziwny sposób i to mu się wyświetla bez udziału jego woli U mnie musi już planować z góry że drzewa ma się w te stronę poruszyć a ten bohater musi spaść z kamienia żeby sobie nogę złamać dzięki czemu coś zrozumie albo jakaś tam dżokejka No po prostu już Dzięki złamanej nodze No nie bo nie będzie mógł uciekać przed nią to wszystko jest obdarzone wolno bolą ale to oznacza że Bóg swoim bohaterom którzy by się z nim połączyli grzyby koło jak ona Bo reżysera odkryli no nie i chcieli akurat w tym filmie grać tak jakby ojciec na sobie wymarzysz no to wtedy Bóg daje dostęp tutaj do manipulowania przestrzenią kluczem tutaj jest natura Boska która opiera się na dobru nie tylko prawa wolnego wyboru pamiętajmy że są światy są skonstruowane w prawie totalnego podporządkowania oparte na dobru gdzie ojciec dokładnie wie co się dzieje z jego dzieckiem i troszcząc się o niego na przykład sprawia że dziecko słabnie jak sięga po narkotyki no i tam właśnie wywrotowo rzeczą jest prawo wolnego wyboru kiedy to dziecko z niego korzysta i mówi chcę to ciebie Ojcze i twojego wpływu na mnie już i zaczyna się baran czyli Jak widzimy to do jest elementem nadrzędnym które kształtuje prawo totalnego podporządkowania i świat w nim stworzone jakie prawo wolnego wyboru i światy w nim stworzone gorzej jak w tych światach pojawia się z i wtedy zawsze przeciwdziała to z innego prawa my usłyszymy teraz właśnie w Boga jako tego który bo to właśnie my funkcjonujemy w przestrzeni prawa wolnego wyboru jak to istnieje dobro i Z czyim Bytom to obrona sprowadziło pamiętajmy że tak naprawdę to by coś chcę i tylko na szybko płonko i rozwiązaniom systemowym się wydaje że w ten a nie inny sposób należy osiągnąć nie można kto ich jeszcze inaczej zrobić tak by niego dziś w drugiego człowieka albo by godzić jak najmniej w naszych poczynaniach zamysł a rozwiązania dla żony kiedy Poprosimy Boga o to wsparcie by sprawy byśmy patrzyli na to o dobru i by nadzwyczajna inteligencja żeby nas wspierała no to wtedy ten piąty umysł będzie szukał takich rozwiązań będzie wpływał tak na rzeczywistość żebyśmy osiągali swoje cele w porozumieniu a nie w gwałceniu i zabijali ty Boże ty tyranizowanie i tak dalej teraz moi drodzy spojrzyjcie okiem wyobraźni jakiegoś tam bohatera bo Bóg o nim myśli zanim powiedzmy są bardzo już tam jeziorko nieduże potem jakieś drzewka morze domki No tak jakbyś chciała być Somalii obrazek w przedszkolu no nie i jakiegoś tam jakoś tam postać która Poproś popatrzymy na ekranie monitora wyświetla się to co żeśmy teraz ujrzeli w naszym umyśle który jest częścią Umysłu Boskiego nasza świadomość widzi to co i w mózgu ojca się znajduje i na komputerze inne na ekranie komputera jest to samo kto to wyświetla Ten obraz oczywiście wyświetla się go za pomocą programów ale tymi programami steruje kto no wielki kreator wielki kreator jest jednoczesny scenarzystą i reżyserem i panem forum kreacja wielki Creator te słowa oznaczają iż istota wiedząc A jak to się robi teraz z rzeczywistością tak aby scenariusz który został opracowany aby ale nie tego scenariuszu i wpływanie na skanerze i wpływanie na na na formę roboty te są formami było takie było jak najlepiej po dobrego ale tym sterują programy mówimy o samym myślał wielki Creator tylko chce by wszystko dobrze działało a jego technika to programy a z z czego to wynika i jakich programów używa z dobraniem zawartego ale wszystko się to programuje piszemy program żeby właśnie bym ten bohater nasz był to żeby nikogo nie skrzywdził I żeby Dzięki ten basen więcej doświadczał życzysz by by Żeby życie było pełniejsze i doskonalsze niż jednego bohatera który nie jest dobry który krzywym słowem który się mną pięścią próbuję osiągnąć to czyli Creator kreuje rzeczywistość według metody my mamy metodę programową teraz uwaga odsuwamy te dwa programy te dwie wizje i ujrzymy teraz społeczeństwo japońskie bo tamto dobrze jest rozwinięta Chodzą ludzie ulicami całe tłumy normalne Mrowisko budowach tam siedzą wszyscy przy komputerach przy telefonach komórkowych wszystko z cyfrą jeszcze brakuje mi słów ale nad tym wszystkim Moi drodzy u góry unosi się chmura informacyjna internet struktura programowa to co wie jakie są potrzeby ludzkie i jaka podstawowymi potrzebami ludzkimi tak sterować być szykować na potrzeby systemu akurat moi drodzy w potrzebą systemu jest wyprawa wypromowanie nowego produktu klinika bliźnich jest to taki żelek który jak się go z się to się porusza niczym dżdżownica bo te żel ten że lek w jednym miejscu szybciej się topi więc się porusza kręci i człowiekowi się człowiek czuje że je różowata glistnik Ktoś zapłacił za dużo pieniędzy żeby się to sprzedało raka teraz obraz tego glazurnika do tej wielkiej chmury internetowej i pewien Creator programator teraz chcesz żeby z tym glistnik dobrze się i tak steruje obrazami żeby on został wyświetlony glistnik w dziecięcy grach komputerowych żeby ten glistnik zapisała związanych z takich taką C do jakiejś zawartości cukru albo wypełnić ją blokiem albo glistnikiem proste już ponieważ Glinnik wszędzie jest proponowany dociera poprzez węch wzrok słuch i tak dalej to miejsce tutaj w umyśle wypełniać listwa powolutku przenosi się do do przestrzeni fizycznej i ludzie zaczynają jeść Glinnik nie brum Blocka chyba że tamci wykupią reklamy i zaczniesz się w tych przestrzeni walka między glistnikiem i brum brum no i później zależy od tego jaki kreator weźmy się za sprzedawanie gdy znika i blok który będzie zręcznie jszy który lepiej efektywniej wykorzysta programy docierający Mazowiecka programujący umysł uruchamiające zbliżające odpowiednie promocje także myślenie z bliźniakiem związane obok w innych grach wystąpi obok licznik nosi Ładne ciuchy i tak dalej tak jak jemy nosimy więc po identyfikujemy się z tym kimś bardziej na przykład jedną gałkę i tak dalej no i oczywiście zadowolenie które z tego wynika umieszczone w psychice zobaczcie jak idzie sterować urządzeniami peryferyjnymi które trzyma w dłoni człowiek albo Naraża się na ich oddziaływania na siebie Media reklamy blebleble powolutku Grizzly wstaję się normą i jak coca-cola i jak KFC jak Gucci wchodzi na salony sprzedaje się i już zaprogramowanie ludzie nie dostrzegają tego że co inne jest zdrowsze tańsze i lepsze proste i już i teraz moi drodzy czy Wyobraźcie sobie że oprócz tego jeszcze inaczej można wpływać na człowieka Wyobraźcie sobie teraz że wytrzymasz dostęp nie tylko do tej chmury internetowej No nie ale do podstawowej struktury energetycznej która steruje zachowaniem kreatora program owca jaki zachowaniem tych ludzi teraz to co żeście udzieliła paczka Kasujemy I teraz uwaga widzimy i średniowiecze w umyśle ojca i świat obdarzony wolną wolną widzimy kościół i widzimy człowieka tam przemawiającego machającego rękami do tłumu on stosuje słowo on oddziaływuje na umyć i tak dalej On umiejętnie tym słowem się posługuje i mówi że ta Maurowie odszczepieńcy Boga którzy na Boga plują zajęli Jerozolimę a tam właśnie grób Jezusa się znajduje i mówi do tych ludzi Boga musimy iść i odbić Jerozolimę trzeba tam tych Ogrodników był co z tego że to jest też miejsce kultu ich fałszywego Boga i teraz w imię Boga ludzie idą mordować dzieci Boże No nie czyli sprzeniewierzają cię im prawą Jakie są w 10 przykazania prostu już Zobaczcie jak się ludzi słowem programuje ale potem przestaje przemawiać przecież ludzie by się mogli z tego obudzić co się dzieje że on cały czas chcą ruszać bo te słowa oddziaływują na umy na fizyczność na emocje na myśli na potrzeby i na zadowolenie tych prymitywnych robotów oj tam pojadę i z głupią na kradną się i na gwałcą szatański Sułtan które ich prowadzą do haniebnego czynu No nie to wszystko działa okazuje się że u góry istnieje coś takiego jak chmura czyli egregor jest zbudowany z ludzkiej krwi ten egregor budują ludzie według jakiegoś wzorca zbudowali nikczemni ludzie którzy chcieli być chcieli zastąpić Boga na tej ziemi i mieć z tego korzyści kiedyś masz w głowie nie mieściło ludzie rozmawiali z Bogiem a Przyszedł ktoś i powiedział Ty słuchaj mnie bo ja wiem jak Bóg wygląda No to by go wyśmiali powiedzieć i bym powiedziała po co ty nam jesteś potrzebny ty se z Bogiem rozmawiać na swoje po swoje Porozmawiamy ale stało się coś co zaczęło na tych ludzi oddziaływać jeden który chciał być kapłanem spotkał innych oszustów i razem stworzyli Clicker która zaczęła myśleć o tym jak ludzi osaczyć No nie stworzyli egregor swoje odzwierciedlenie w chmurach odzwierciedlenie umysłu własnych potrzeb i kreacji kreacjonizmu Energetyczna zaczęło coś tworzyć sposób jaki oddziaływać na ludzi żeby uwierzyli im tylko z Bogiem rozmawiają A czyli co sądzą że z Bogiem rozmawiają to tak naprawdę Rozmawiałem z szatanem który tworzy i luz właśnie ten egregor sama zrywa manifestacjach chęć podły ludzi oddalamy na innych także na tych którzy z Bogiem rozmawiają zaczynają ci ludzie powoli wątpi swoją kurwa na psychikę wpływa na myśli emocje na oprogramowanie umysłu powoli zaczynam jeździć ludzi i poddawać w wątpliwość wszystko to co w nich było dotychczas prawdziwe to się dzieje kiedy jest religijny egregor włączy się do krucjaty przeciw komarom wtedy śmierć i mord w imieniu Boga są gotowe to jest oszustwo Ale zobaczcie Jaka jest technik Przyjrzyjmy się teraz jeszcze raz komu japończykom p sztucznej Cyfryzacji internetowy przestrzeni cybernetycznej która oddziaływuje mediami na Chińczyków ale nad ten parę Istnieje coś z czego ci ludzie nie zdają sobie sprawy A co tym steruje Po pierwsze albo ukryć samej przestrzeni cybernetycznej algorytmy które należą do puf i które będą sterować samym powstawaniem programów i jaki zamysł tych programistów kreatorów by właśnie doprowadzić do powstania konsumpcyjnego totalnie zaprogramowanego oddzielonego od siebie społeczeństwa i dole są rysunkowe w domu miejsce ludzi zajmują sztuczne sztuczny człowiek czyli stworzone Wielki w którym zaczynają gadać gotować i inne ciekawe rzeczy samemu już robić po prostu już ale jeszcze nad tym wszystkim Istnieje góry energetycznego nieważne jaki systemowy jaką funkcję ten egregor popiera tam istnieje ciemno pomoże wykorzystać jego zdolności techniczne jakiekolwiek inne po to by osaczać i gnębić ludź teraz moi drodzy Wyobraź sobie że my chcemy to zmienić a my możemy sobie takiego wielkiego wpływu tutaj na Przestań cybernetyczna bo do końca nie wiemy jak to funkcjonuje ale wiem bo jesteśmy u Boga i jego myślę że jesteśmy my świadomość bo chcemy być dobrze i to z przyrzekli śmy że chcemy być nie tylko scenarzystą i reżyserem panem for i aktorem tam na scenie wybranych scenach wybranej ścieżce losu ale tym kreatorem gdzie aktor wie że jest i na dole i u góry i tę rzeczywistość kształtują drodzy my tak jak i Bóg stworzył wszystko z zamysł możemy mieć własny słowo które coś powołał wizje które mają zamanifestować ważny żeby powstała w przestrzeni krwi ale nie drugiego ale nie w przestrzeni duchowej tylko to bo w jego umyśle i tam przestrzeń ten podstawowy wzór nazywamy z zamysłem I to właśnie Krynica Morska powstała z zamysłu i zamysłem jest i ta matryca Boska wyświetla później matryce tworzenia gdzie już powstaje sposób jak Co zrobić jak żeby to co nam chodzi się stało i powiedzmy sobie teraz że chcemy by postać którą narysowali nie to żebyście byli wy żebyście byli szczęśliwi żebyś się spotykali się z innymi ludźmi żebyście się spełnili i żeby ten świat został i kiedy jesteśmy w przestrzeni zamysłem to my chce jakąś Rzym uśmiechniętego Boga No niech to już będziemy wiedzieć że się stało że tak ma by i to zostawiamy mózg umysł ojca to przyjął pozostało przyjemne my potem otwieramy oczy o to w przestrzeni tej fizycznej i patrzymy co się dzieje a tam u góry chętna wysokości powstaje piękne takie stróżki jakby spadające serpentyn Key tak jakby ktoś programy tworzył nowy nici DNA bo wszystko funkcjonuje według programu zamiast coś sprawia programową nagle w gigantycznych struktura także w egregora zła i ciemność także w chmurach internetowych także bezpośrednio psych i tak w umysłach emocje innych ludzi zostaję coś budzą one siłą programu Uwaga które płyną z 12 granica między rzeczywistością a poza rzeczywistością Moi drodzy Gdzie jest za tworzenia od której idąc w dół czyli do przestrzeni 10:00 znajduje się przestrzeń programowa to ruszyła I teraz uwaga Co to znaczy narysowałeś rysunek Na tym rysunku jest jakaś postać it postać otoczyły inne postacie bo to są podróżnicy oni schodzili z Gór ta postać ciała dobór i nadchodzi No to jest ciemno trzeba rozpalić ognisko ale czy co przyszli to są takie trochę łobuzy no nie i tak lub będąc przewadze troszeczkę się wyśmiewają tego człowieka a ten człowiek to jest obudzona w świadomości jednostka i ona wie co jest grane on jak już przychodzili to już lekkie drżenie w tej postaci zbudził trzeba Interweniować i powstał za słowo piąty umysł jest włączony żeby ten człowiek w dobru mógł się wyrażać i dobroć iść na noc niech będzie dobrze innych te atmosferę No i tego człowieczka którego by tak pod czuwali a może by jej manto wpadli a w tej chwili On im nie przeszkadza trawę traktują go jako kumpla rozumiecie program panie przestrzeń tak się to odbywa nasze nasze programy wymagające zamysłu bo Bóg tam udostępnia swoją I swoją nadrzędną inteligencję z której korzysta piąty umysł po pięciu umysł uruchomić wszystkie dostępne mu narzędzia w przestrzeni w której jesteśmy która nas otacza tak aby było jak najlepiej czyli tam gdzie my jesteśmy tanie i nasz dom takie połączenie jakie macie z rusinowic a mi a Rusinowice mają połączenie z tą otoczka wokół Ziemi tworząc takie samo pisze domu tak samo i jak nosić Jaki znaczek orin to ta przestrzeń ten wasz dom jest przy masz tej przestrzeni po w nią weź Zagubieni i źli Oni są programowane wszystko inaczej zaczynają odebrać te kolory co nie lubię literackim się podobają i tak dalej A wszystko po to żeby to spotkanie odbyło się zgodzić ale pamiętajmy że celem nadrzędnym jest dobro dobra tobie teraz podobną sytuację kiedy sądzicie się z rodziną Bo ojciec umarł zostawił wam majątek No nie ma i nie chciał ale wy sami z siebie część tego i takim Daliście ale to ich jeszcze bardziej rozłożyło Zamiast się cieszyć oddali was do sądu i chcą Udowodnij że ten spisane na kartce papieru testament jest nic nie wart i tak dalej I się sądzić i teraz wy też skorzystać z zamysł ale jak nie będzie to szczere i nie będzie chodziło o dobro ogółu tylko wasze osobiste to możecie zrobić fatalny bo nie będzie to zamysł bo waszym działaniu będzie upada udowodnienia innym że macie rację tam gdzieś ukryte prawo totalnego podporządkowania i nieprawda W woli Bożej w sprawie że nie uruchomić e wcale 5 umysł że za zmianami tymi będzie stała czarna śmierć małe ukryte zło małego i strach i tak dalej o tym Pamiętajcie może się bowiem okazać że byłem piąty umysł rozwiąże te sprawy i to oni dostaną też połowę majątku choć mam akurat by się to też przydał i i sprawdzicie nask czy to jest słuszne okaże się tak powinno być ale powiecie sobie nie będę walczył o to do końca i potem co nie korzysta z mechanizmu Wielkiego kreatora nagle włączają się różnego typu egregory systemowy nawet religijny który tych ludzi będzie wspierał A ty po zmagania właśnie mocy która z góry do ciebie przychodzi i z genialnych rozwiązań które by ona robiła wpływając na ludzkie zachowania to na dodatek zginiesz pod systemowymi egregora mi którymi Tamci ludzie się zatrzymują zginiesz dlatego bo uruchomiłeś w sobie potem się okaże że w wyniku sądów stracisz wszystko bo jeszcze ci udowodnią że spał schowałeś to i pójdzie siedzieć Czyli widzimy wtedy z nas sobie sprawę odsiadujący wyrok że właśnie w swym pierwotnym zamyśle kąty umysł podpowiadał oddał i chociaż dla dobra ogółu także twojego które jest to zawsze stojące na pierwszy raz popełniłeś bo sądziłeś że wszystko ci się należy bo się należało ale w tym świecie zło też ma swoje do powiedzenia i często trzeba coś stracić żeby nie było jeszcze goszczą tylko się trzeba nauczyć tej życiowej mądrości No też to przysłowie mówi z głupim z mądrym stracić jest głupim znaleźć tak to wygląda mam nadzieję mojej drodze że zrozumieliście o czym mówimy stajemy się wielkim kreatorem ale kompletnie nie musimy wiedzieć jak się będzie wpływać na ludzi na ich myślenie na sytuacje które ważne żeby to szło to dobre z jak największą dla nas korzyścią bo to my jesteśmy najcenniejsi ale no niestety musi marznąć liczyć z innymi my jesteśmy najcenniejszy ale robot nas na łodzi przewodach jak mu się nie spodoba my a to totalne zło i nie można na nich pływać Torowa wiosłem wpadniesz do rzeki krokodyl cię poszedł musi o tym wiedzieć Dopóki nie jesteśmy połączeni tylko towarzystwie Rozdziel ludzi musimy się liczyć ze zwierzętami które są gotowe nas pożreć zhańbić zawłaszczyć dlatego w ogóle nie musicie wiedzieć jak owa kreacja jest uruchamiana jak będzie wpływać na rzeczywistość jedynie wizja mi uwierzyć co chodzi tylko nie wymuszać tych wizji a na skala można sprawdzić czy tak a nie inaczej to wygląda więc my umyśle ojca bo tam dobro on jest dobre na lutobrok wszystko wypełnia chciejmy by właśnie w do obrotu nasz wielki kreator funkcjonował Posługując się piątym u nas A w którym stworzyliśmy który jest częścią naszej istoty taką wewnętrzną ustawkę w kreowaniu tego o co chodzi pozwólmy by to prof nas ożyło jako potężna istota by to serce nasze było potężne akumulatorem przypominającym o tym że ta istota została przez nas powołana dobro i niech ono będzie tym kreatorem choć to my decydujemy ona jest mądrzejszy on jest potężniejsza niż powłoki Syna Bożego Boże po co się mamy się jechać chcesz Dobra bo wie że to jest najdoskonalszą forma istnienia jego jako istoty on i tak jest poza rzeczywistość więc moje droga od tej chwili pamiętajcie o tym że wszystko i tak się rozgrywa bo myślę ojca w Iluzji która jest dla nas cudowną rzeczywistością jak się obudzimy ja się połączymy Jan zdobędziemy funduszach na rzeczywistość to będziecie ojcu wdzięczni że w tym świecie zagości liść A jak trochę zmienić odzyskać e planetę dusz to po prostu będziecie tańczyć od rana do wieczora Czemu Bo ta planeta dusz to jest gigantyczna wyspa którą wspólnymi siłami nie pojedynczo z zamienimy Planet miłości i nie urodził się już wtedy żaden wadliwy robot A te które będą się narodzić będą od razu pielęgnowane zadbane otwierane na świadomość No właśnie nie to będziemy sprawiać by to świadomość dziecka zwyczajnie się nie zamknęła miłość kochanie twórczość wspaniałe szkoła że nie będzie oceniania wystawiania ocen i walki o oceny od fragment wiedzy samoocenę mieć lepszy nie to będzie ogólny rozwój i się nadajesz do tego ty lubisz to idziesz w tym kierunku nowego i tak na to wszystko Patrzcie i teraz po i drodzy Każdy z was ma w życiu jakieś problemy A to zdrowo A to z najbliższej jako egzystencjalne czasami robotowi może się wydać że to za mało że powinno być inaczej ale w tej rozgrywce szachowej czasem 5 trzeba starać o tym pamiętajmy oczywiście oczywiście na skala można wszystko rozkminić i odczytać prędzej czy po fakcie Po co w tym wszystkim chodziło i potwierdzić że to było najlepsze rozwiązanie z zaufajmy moc i zaufaj tego temu że będąc w obronę będąc w jego ciele może nas spotkać tylko to co najlepsze a my tylko pozwolimy może by to w świecie fizyczną nisko wibracyjnym się to przerobiło więc teraz moi drodzy zechciej czy by Stało się coś Nie musicie nawet tego planować bo to już piąty umysł tak ustawię żeby przyjść później narodziły się plan jak manifestować to co już piąty umysł UV nas się tylko to przejawia ze chciejcie i potrwa to nie zobaczę dajmy na to z 4 minutki i po czterech minutach Poproszę by niektóre osoby z was no nieważne deklarował y tam chęć wystąpienia na kanale i będziemy sprawdzać co z tego co chcą się stanie kiedy jak i tak dalej sprawdzimy siłę bemola potencjału i najwyższe wartości Jakie człowiek może to na dziś osiągnę tańsze równanie z tymi wartościami Musimy nauczyć żyć się powtórzyć po wiedeńsku i wiedzieć że jak jesteśmy właśnie tym Paulem a stworzyliśmy już to dzisiaj to tam te zmiany to jest ogromną siłą będą zachodź bez względu będą Passion polu w waszym życiu No nie występować jako Kolejni aktorzy Na Wspólnej


Modlitwa #3
No tak u góry mówię bez obraz Czy pierwsze co to czujemy że znów Tatuś nas woła że on sam przypomina o tym iż jesteśmy w jego umyśle jesteśmy na jego pola jesteśmy w jego zawojach jesteśmy w jego święć jesteśmy tam gdzie zawsze byliśmy bo tego świata nie opuścili Bóg wysmarował nam wczoraj w którym było cudownie przecudowne ale potem postanowiliśmy z całymi zbudować ten raj więc drzewo Poznania i drzewo dobrego i złego zeszło w Inne światy została stworzona rzeczywistość po to byśmy tam doświadczali przestrzeni duchowo energetycznych i fizycznych byśmy sami kloc uszkami przez Boga stworzonymi mogli budować na świat i to jest piękne tylko że na jak widzicie czasami się roboty Google czasami trzeba coś zmienić ale kiedy my się w mocy swej budzimy akokan zmian to wtedy wszystko inaczej wygląda to będą Zobaczcie pokazuje się Jezus albo w zależności od tego z jakiej Kultury pochodzi cieczy Jaką macie ikonografie symbolikę religijną to właśnie w tej chwili pojawi wam się manifestacja Boga tylko widzę Bóg mi się manifestuje w postać Jezus u was może być inna symbolika więc inny obraz ale to jest właściciel tego umysłu który w nim też się pojechać i tak woła nas do siebie jesteśmy takimi malutkimi dziećmi No nie chodzimy mamy z 4 latka no nie i bierze na noc i tak Prowadź między tymi Zawoja mi mózgu No Niech tworzy się taka ścieżka więc ten mus to takie jakby wielkie kalafiory No niektóre po boku takie jelita powiązane ze sobą tworzą takie zbocza a my idziemy w obozem taką prostą ścieżką wydaną między tymi zaworami mózgu i prowadzi nas do takiej malutkiej okrągłej przestrzenie ona nie ma więc 7 no nie i takie malutkie jakby pracy I mówi żebyśmy w kręgu siedli ale to nie my razem będziemy siedzieć w ja tylko każdy z nas będzie tam siedział w połączeniu z dwunastoma ciałami to jest tych 12 nici DNA to jest tych 12 śpiących pod giewontem rycerzy ale my jesteśmy 13 część tego wszystkiego świat O Jezus tak patrzy na mnie Jezus tak Patrzy na każdego z was i tak się wam przygląda i się pyta kiedy zechcecie ściągnąć się ciągnie iść między tymi 12:00 postaciami tym po każdym umysłem emocjami przyjdź do czarnym fizycznym i pozostaną ale widzę że pakujecie się i ja też ja też chcesz ją i powiem wam szczerze Jestem w domu bo jak wsiadłem między tymi postaciami a to są takie jakby kukły wyrzeźbione no Nie po prostu to widzę to po lewej stronie takiego jakby potężnego Buddę większego D Po lewej stronie od niego nawet troszkę mniejszy budżet i tak dalej i tak dalej i tak kręgiem te Buddy lecą ten co jest po prawej stronie moje już wtedy Stuhr Cup polecam Obudź się on tak jest trochę zamulony bo ja Syn Boży jestem tak doskonały że on mi go normalnie może by też poczujecie chodźmy z ziemska z upośledzenia tutaj psychiczną umysłowego to postrzegamy to jednak my tam u góry ten autentyczne wysoki Syn Boży który w to na tym poziomie doświadcza życia zwykłego człowieka to jest ta potęga My w tej chwili odczuwamy to kim naprawdę jesteś tam ta świadomość więc patrzę to na tego wielkiego Buddy to to jest ułamek jakieś po prostu ja mam stoję chwila to proste ale ten bunda a potęga ten 12 wymiar to jest przecież duch święty dla nas tutaj ludzi to jest niesamowicie inteligencja my tu mamy a to ma chyba 80 milionów po prostu nie są w stanie zrozumieć jego potęgi ale gdy byliśmy przy nim jako syn boży No to był taki na słabiutki cieniutki w obliczeniach No ale to jest coś co Bóg nam przygotował i właśnie on taki zamroczony jak piesek taki jakby nie wiedział co nie jak Boost utknęliśmy ale się obudził i to załapał że musisz schudnąć tego z lewej stronie ruchnął tego z lewej strony Ten z lewej strony jeszcze głupszy No nie wiedziałem jakiego obudził się i stóp no tego co lewej strony i powolutku tak to idzie idzie jedna sztuka drugiego aż w końcu ten to najmniejszy się obudził w ciele fizycznym siedzi teraz na plaży nogi wyciąga i się ogrzewa smaruje olejkiem o jak mu dobrze on nie musi wiedzieć czym jest book jemu ma być syto spokojnie i sucho ale jak się syn boży to przecież potrzeba nam w tej chwili jednego a Jezus to i się patrzy się cieszy No tak Moi drodzy chciała te wymianę należą do nas niech się to wszystko zjednoczy z nami ale zobaczcie te ciała są wyświetlane przez mózg ojca przez te właśnie zawoje przez te jelita mózgowe która widać tam po jest w jego umyśle i patrzymy teraz na ojca Pana Jezusa i zdajemy sobie sprawę z tego że nasze ciała że nasze wymiary w nim się znajdują w nim myśl świadomość stoi na przednim i Rozumiemy że Tatuś jest boskim ciałem które wystarczy od my jesteśmy w nim to wszystko jest w nim zawarte i oddzia Rozumiemy że ta najwyższa inteligencja że przestrzenie duchowe energetyczne i fizyczne to ciągle o i że on dziś ukazał prawdę od możemy więc dziś jego Jeśli ktoś ma odwagę bo to wymaga odwagi i zrozumienia jego prosi zawsze o tobie coś się stało przed chwilą bo tak to działa te 12 wymiar najwyższa inteligentna ten gruby Budda co tu siedział po lewej stronie i jemu bo konstruowali śmy piąty umówimy co ma być ale możemy pójść półkę da o to jest bułka rano jesteśmy my a wszystko w nich zawarte gdy otworzymy oczy to ujrzymy świat który umysł ojca rozświetla i wszystko jest jego ciałem od nas zależy czy chcemy by na stworzył i ten świat dla zabawy w ten świat był edenem naszym raje kopią raju w którym Bóg stworzył ten świat Został nam przez niego danych i Prosimy o pomoc by powstało niebo na Ziemi od dziś Bóg jest bo my i tak jesteśmy w nim Po prostu i już i dzisiaj tylko tata będzie bo w sobie zawiera nasze powłoki uruchamiał je tak jak my jesteśmy gotowi w dobru być Spróbujcie to przećwiczyć Spróbujcie z tego podziału zadziałać bo działanie i tam będzie większe ale jest to trudne dla osób które jeszcze się z Bogiem nie jest identyfikował więc wtedy ten poprzedni model z piątym umysłem będzie doskonalszy macie dzisiaj dwa edeny wibracje wszystkie zawarte w umyśle ojca i albo tworzycie nadrzędnego kapitana zwanego życiem który będzie wykonała że polecenia albo już doszliście do tego albo gotowi jesteście eksperymentować moje związki z Bogiem proste i już i wtedy jest on i wy a po otworzeniu oczu świat który tokiem ewolucji tak a nie inaczej siłą robotów się ukształtował ...


Modlitwa #4
O matko zamykam oczy pozwólmy sobie żeby wszystko się w nas ustawił miłą przygotowało na nowe doświadczenie na odbudowanie nowego wzorca No bo teraz nasze ciała fizyczne i energetyczne są troszkę inne niż były na 1000 lat temu O tym musimy pamiętać Oj to będzie więcej bał widzę statek kosmiczny wygląda prosto wcale nie jakieś takie monstrum zbudowany jak to film o fantastycznych pokazują że tysiące różnych szprych ze statku wystaje nie tutaj taki podłużny obiekt przypominający jak ktoś jakiegoś skorupiaka małże on jest taki bardziej gładki nie ma tam jakieś tam do czegoś wystającego Przypomina raczej konstrukcją swoją odpływową potrzebę stawiania jak najmniejszego oporu gdy przez powietrza się lepiej to ładnie wygląda długi dosyć ale wielkie bo musiałbym przyznać że ten ma z 300 m długości No nie może to nie olbrzym stosunku do Niemiec firma fantastycznym się pokazuje wrażenie robi i widać że spuszczają w dół ludzi No tak pośrodku tego statku od dołu są transportowani ludzie w dół i powstaje takie Energa ci ludzie są jakby złapani w energetyczną sieć i spuszczanie na ziemi wysokość tak z wysokości 20 bo to kilka pięter jest no nie po prostu jakieś pole elektromagnetyczne coś nie wiem jak to ta technologia funkcjonuje ale jest widoczna jakby biały taki kanał No nie jakby coś takiego białego widać ruch Energa i i to ściąga ludzi w dół no i czasami się mijają między sobą jeden szybciej drugi wolny i spada w dół tak jakby na niewidzialnych Michał byli spuszczałem potem jak tam na dole są to Wielu z nich ucieka No jakby nie chciało być przed kogoś złapany kto akurat pokazują tutaj przedstawicieli własnej cywilizacji Czyli to nie szlachetne Nazwijmy Ufo Który próbowało naszą cywilizację po to żeby mieć doskonałego niewolnika to przy okazji tutaj przedstawicieli własnej cykloheksanu którzy opierali się systemowy z idiotą i byciu złym też tutaj byli odsyłanie między naszą cywilizację i tych prymitywna ludzi zasilili ich siłą i na pewno tam była też jakaś inteligencja tak czy owak No Wyobraźcie sobie prymitywnego człowieka który w życiu telewizora nie widział zna tylko kij nie potrafi pisać roli uprawiać to bo przecież to jest związane z wiedzą jak takiego po mieszali właśnie z własnymi tak zwanymi wyrzutka mi ale jednak ludźmi wierzącymi Czym jest telewizor Czym jest tym nauka i tak dalej I to wszystko się razem na tłumaczyłem pomieszało ale wśród nich byli też tacy którzy specjalnie tutaj zeszli żeby wykorzystać ten śpiący pod biegną od tego statku żeby nie zostać zniszczony mi to tak pnie się bo taka Góra jest między mną a tym statkiem i pną się gdzieś tam do góry tam znowu widać za taką wielką górą jakby lądowisko i jeszcze statków jakby były byli tam przedstawiciele jeszcze innej cywilizacji a oni wiedzieli o tym i chcieli się do nich dostać ale niestety było to niemożliwe była to jakaś pułapka basowa więc po prostu on nie byli widoczny nawet gdyby się tam No gdyby sprzedali się bardzo dobrze Nie wiem czemu to pokazują Bo niektórzy z nas też byli pośród tych ci co byli to poczują jak będzie ciebie lecim lewa pierś i lewa ręka nie wiem co to znaczy ale to będzie taki sygnał wtedy też byli spuszczeni tutaj na te Planet zesłaniu teraz już mi pokazują Atlantydę prostą kwitnącą Atlantydę praktycznie a już wszystko wiem już pokazuje tam ci co przybyli No nie co byli za tą górą No nie też byli skryci i co tam starali się do nich dostać to teraz w tym ruchu to była tylko podpowiedź że to nastąpiło opóźni ci to zeszli natomiast tamte inne UFO udostępniło im jakąś technologię dlatego można było tutaj rozwijać No bo oni jak zeszli jak byli przez twoich zesłanie na ziemię No to boli weseli tak jak wstałeś tak cię wysyłali A czy cię tygrysy pożar czy też nie nikogo to nie obchodziło nie miałeś noża nie miałeś rewolweru nie miałeś gołe ręce i się módl tamci natomiast tych co byli przywódcami tego ruchu czy też się stali zostanie Uzupełnień i o technologię dzięki temu oni mogli nawet podziemne miasta tworzyć Ale ty podziemne miasta To było raczej takie domowe ciemne chociaż nie o Kruca bomba bo muszę sprawdzić bo teraz mi się wszystko myli ale powiem wam szczerze te niektórych urządzenia dobrze działali działały bo te groty które widzę który chodzi po tworzyli też te miasta to były dosyć duże że z tego Roty to miałem i po i po 200 m szerokości to wszystko w skałach więc musiały być jakieś ani chwila pory jakieś urządzenia dobrej działające żeby takie coś stworzyć z jednej strony była powstała kultura powstała cywilizacja która na powierzchni się rozwijała a w podziemiach też swoją ukochaną próbowano się stąd wydostać ale nie tylko dla wydostania się tylko dla przejęcia władzy nad jakimiś jednostkami które to próbowały no z ziemi zrobić swoją hodowlę swój Folwark No jak widzimy się im ten Folwark udał i to nieźle podpowiadają że coś się stało i tych ludzi praktycznie tam coś a wybiło zniszczyło jakaś fala przyszła i po prostu do sprzątnęła to była tak silna że nawet mechaniczne urządzenia co tam były też zostały powykrzywiane o to jest Pamiętasz jak Bin Bin ladena chciano skrócić to on się ukrywał w górach nie wiedziano co zrobić to skonstruowano bombę która po prostu rozgrywa się w ziemię i tworzyła fale jakoś taką dźwiękową czy jakąś no nie i potrafiła na kilkadziesiąt metrów czy więcej w głąb ziemi gdzie koło potem będzie matematyka inne rzeczy pierwsze Kreta pierwszy samochód pierwszy statek kosmiczny i tak dalej no ale gwałtowny rozwój kultury sztuki budzenia tej świadomości odzyskiwania mocy energetycznych sprawił że no dostrzeżono to i wybito nim zostaliśmy zatwierdzenie wtedy jako cywilizacja nietykalna gdzie budzi się świadomość i już dobrze nie chcą do centrum mocy mnie skierować więc być może jeszcze o jakieś informacje mówią że jest coś takiego jak światło EDF to jest myśl techniczna ale w ujęciu energetyczny i ona istnieje to światło Edenu które tam zostało stworzone funkcjonowało i pokazują że jak tylko myślimy oświetleniu wiecie takie ściąganie to jest tak jakby o bim bam się krab w czoło i teraz w środkowych ściąga swoje Palucha na jednego punktu to takie ściągnięcie jest to zupełnie inne promieniowanie niż to gdy w czasie medytacji Stwórca na nas patrzy i promieniowanie jego uderza w czoło i symbol otwierającego się kanału duchowego to jest inaczej ściąganie właśnie tutaj powyżej brwi w ten jeden punkt i co światło Edenu słońce Edenu i to jest wiedza żywa tutaj oni nic do tłumacza czegoś mi pokazuje Jak żyją sobą ludzie niegodna i o to co jest u nas to ich emocje projekty na życie myśli chęci to wszystko jest oryginalną brudną śmiertelną chmurą energetyczną która się roznosi i tworzy wspólne pole informacje kupujemy na co się zanosi w danej biorę się w innym mieście Co planuje ten klej i tak dalej bo mamy Dostęp do tych informacji tak samo jak w Internecie dzięki zbieraniu informacji algorytmy wiedzą gdzie się zanosi na złodziejstwo gdzie na jakiś płucz i tak dalej bo tych telefonach sms-ach kamerach ruchu ludzi jakiś tam stronach internetowych gdzie się namierzają po prostu my namierzamy to co się dzieje za pomocą intuicji Nazwijmy to olewają natomiast tamci rozumieli te zasady i inne tworzyli społeczeństwo składające się z artystów bo to jest najprościej artysta chce tworzyć daje nawet prymitywna żabikowie możliwość tworzenia to szybko wejdzie w ekstazę w radość on się zmienia On chce być on co uczestniczą chcę być cudowny i on przestali to żeby wszyscy członkowie ich społeczeństwa Dlatego oni tworzyli mieli zupełnie inną aurę ta Aura to zawierała się w wielu wymiarach i była jedną wielką twórczością jak się w to zejdzie to po prostu czujesz Jak ci się pojawiają wizję to jest jakby jakby Mobile które zwiększa inteligencję samoistnie bo bo tak funkcjonowali ci ludzie to jest to jest Gregor na czym się opiera A to tutaj jest świadomość gregorova świadomość Energetyczna tak jakby powstał wspólny umysł Wspólna świadomość która przeskoczyła ludzie w marni A to zostało takie inteligentne egregor coś niesamowitego I teraz pokazują jak my znajdziemy się na takim płaskowyżu i będziemy tak stać A1 koło jakieś dziwne to nazwać No nie wiem no no takie szaleństwo jakby kręcą się w lewo w prawo tymi rękami ten piach który jest a nie dużo bo to taki skalny pastorze więc tego piasku jest jak kurzu i tak jakby w tym szaleństwie próbowali z siebie coś wyrzucić a jednocześnie do ciebie coś wpuścić ale potem oddech wsiadali tak w kucki oddychali ciężko i znowu to powtarzali aż to pokazują unosił się do góry rozpiera otwierał ręce i stawał złotym światłem czyli to szaleń to nie było szaleństwo trener kochanie wywołania jakiegoś sobie impetem stanu energetycznego dzięki czemu coś zaskakiwał o ten człowiek zaczyna wymiotować i mógł nawet częściowo znikać tak jakby gdzie indziej bardziej i starałem robił nudzi nie widzę też na przewodnika duchowego bardzo wysokiego który patrzy co my robimy ale się wycofuję oznacza to że nasza przygoda ze świadomością duchową energetyczną to co nam Góra pokazuje to jest znana forma na gumki ale doświadczenia Atlantów i to co nie osiągnęli ze wspólną świadomością energetyczną taką która niczym wielka ochrona niczym komputer pomagał innym utrzymana twórczych że to też jest super sztuka i ten mistrz duchowy się wycofał żebyśmy mogli tego doświadczać O to już nawet to już nawet przechodzi przenika do naszej przestrzeni do naszego Edenu do naszych domu Ja nawet tutaj widzę Teraz jak unosi się tak pod sufitem przesuwa ona nie jest gruba 20 cm a każdy następny 30 i chyba wszystkiego nie będzie przenikać chociaż tak jakby mnie się coś pytał o czy chcę No to wiadomo że ja mam 1 standard jak Bóg przepuszcza to niech się dzieje prostej i okazuje się że to coś wypełnia sufit i wypełnia ściany przestrzeń i to wszystko zmienia ojej teraz mi się spać zachciało trudniej mi się oddycha ale nie że to jest ociężałość jestem jakby mocniejszy jak bez zdrowszy jakbym wypłacił z treningu trudny Ale czujesz że dobrze się po ćwiczyłam ta przestrzeń jest gęsta dużą gęstsza od tych którą stworzyliśmy przed przerwą na wypełnia całą przestrzeń tutaj tego naszego domu z tego i jest to tak gęste że ludzie którzy z nami będą się stykać będą jeszcze mocniej formatowanie silniej zmieniali Niż byśmy to robili tylko naszą bolą No nie no bolą duchowo sprawdzę tutaj Jakie poziomy to są tutaj te poziomy to są wymiary od 5 do 8 czyli mamy tutaj człowieka energetycznego dotychczas mówiliśmy o człowieku niską wibracyjnym czyli tym robocie w tej chwili mam do czynienia z człowiekiem energetycznym który może też bo łączy się z piątym wymiarem żyć to fizycznie ale tak naprawdę jest typowym przedstawicielem światów energetycznych gdzie już się ludzie nie ingerują gdzie doskonale tworzą energetyczny Eden i tam żyją i właśnie takie coś wpływa w naszą przestrzeń byśmy byli potężniejszy byśmy mieli stałą wibracje taką grę z tą taką materialną jak na poziomie robota poczujemy to z emocjami z myślami czy z mocą ciała fizycznego czyli ta nasza struktura Główna najbardziej aktywna powinna być między piątym A8 wymiary głosu Czy śruby zastosować do widzenia ludzi którzy będą z nami czyli oni wy kombinowali stworzyli egregor energetyczny technologia praktyczną dzięki której człowiek budził się wyższy swoich wymiarach będąc jednostką doskonalszą i tą częścią za panujące na pierwszym i pinach wymiarach dzięki temu człowiek był bardziej ludzki nie denerwował się tak był mocny No i przede wszystkim twórczy i swoim wzrokiem chęcią Pokaż część woli budujący te całą rzeczywistość tak Będąc mocnymi były łatwe mogą unikać min Control różnego wpływu negatywnych wibracji które znalazłam i wtedy tak jak i dzisiaj próbują wpływać na ludzi kształtujących umysł emocje myślenie a nawet i psychikę ja bo to to to to jednostką nadrzędną Czyli my z pięciu do ósmego rozmiaru to to To nie podlega wpływom i tym niskim wracał i Skoro ta jednostka trzyma Dzięki dzięki przewadze świadomości salonie kontrolę nad pozostałą usypiają atakowana przez niskie wibracje częścią ludzką to znaczy się że Ufo czy zło dużo mniej to osią te Gregory ludzkie projekty na życie te wibracje co niszczą każdego człowieka na nas będą więc znacznie mniejsze oddziaływać to się cały czas tworzy czyli tak jakby to światło Edenu No nie Atlantydy właśnie tutaj w wyniknęło w naszą istotę i w nasz dom Dobrze spróbujemy zrobić jedno ćwiczenie myślałem że to ma być inaczej i może tak bo może to być wstępny projekt albo przewodnicy mistrzowie duchowi z Atlantydy po prostu Będą czy też oddać ciekawie przecież bo jest to jest edeńczyk to jest edeńczyk który przy okazji była planton No trzeba to tak zrozumieć to podpowiadają że byśmy coś zrobili teraz już wiemy że to światło Atlantydy nas przeniknęło i właśnie nas tworzy jesteśmy cali takim malutkim złotym człowiekiem i takim będąc jak po patrzycie na ręce na swoje ciała to jesteś od gęstej takie lekko biało-złote gęstej przestrzeń energetycznych ale nasze ciała te są takie złotawe no nie lekko takie takie to jest dziwne to jest taka skondensowana energia i teraz moi drodzy tak jak żeście wcześniej działali na osoby które u zdradę czy to z siebie nie ciało fizyczne to to co Widzicie to jesteście tym gęstym światem to do światła w pakujcie w chory organ albo w drugiego człowieka to jest tak jakbyście gips złotych pakowali w kogoś który zamienił się w komórki w żyły w skórę we wszystko co było nie prawe czyli najzwyczajniej w świecie Namaluję w człowieku Nowy obraz zdrowia organy się zmienią i wy Spróbujcie tak zrobić i zobaczymy co ja sprawdzę na sobie i zobaczę co mi z tego wyszło co nie weszli w przestrzeń programową a potem niezłą czyli się z Bogiem to ten numer by teraz nie wyszedł on się zapoczątkował poprzez piąty umysł poprzez obecność Boga i choć co teraz czym się wstajemy jest niższe niż świadomość duchowa Ale to w tej przestrzeni mam mocniejsze działanie niż poprzednie uzdrawianie moje działanie co jest silniejsze O 20% w stosunku do tego które zrobiłem z Bogiem ale to działanie Moi drodzy powinno doprowadzić w powolutku do tego o co nam chodzi wstajemy się powolutku boskim ciałem energetycznym w przestrzeniach energetycznych i fizycznych bo przestrzeń Energetyczna zmienia przemienia wypełnia przenika ciało fizyczne oraz strukturę naszego domu a mam gdzie właśnie działamy patrząc na ludzi gęstość tego jest pięciokrotnie prawie większa niż gęstość normalnego człowieka Nawet człowiek zły wkurzony produkuje gęstość dwóch zagęszcza się dwukrotnie a tu mamy niemal 5% na zagęszczenie jesteśmy mocniejsi źli ludzie i jeśli mnie nie Zapomnijmy o tym że jesteśmy duńczykami atlantami to swoją energetyką nie będą mogli nas przeniknąć tą Zapraszam po prostu ich to jest tak jakbyśmy byli kamieniem a oni ze swoimi papierowymi statkami próbują nas bombardować w nas wejść będzie to niemożliwe by leśny nie grali kartami zła No bo wtedy wchodzimy na poziomie 3 dni brat Dobrze dalej trzeba zamknąć oczy bo to nie jest koniec imprezy pokazują jak śpimy my śpimy a w tym czasie z nas w nocy pokazują jak wychodzi coś nie wiem co to jest i to troszeczkę znika my otwieramy filmy przewracamy się na bok i znów zasypianiem to coś z nas wychodzi znajduje się gdzieś pod sufitem jednocześnie gdzieś wyższych wymiarach nie wiem co to jest to jesteś ty rozproszony Aha wychodzi wtedy z nas to co jest na imię właściwsze w nas i dotychczas to śniło trasa swojemu i było elementem przez który zachodziły w nas niekoniecznie te procesy o które nam chodzi Nie śmieliśmy wtedy o tym o czym byśmy chcieli i różne dziwne rzeczy przez to coś mogły do nas ma wejść Natomiast teraz to coś nie będzie przejmowane podczas snów chociaż będzie atakowany więc będziemy budzili się spokojniejsi ale uwaga z wiedzą co się w nocy działo próbowała nas przeniknąć jak A jak wyglądała w nocy i jak miała być zaburzona Czy odtworzona nasza architektura rzeczywistość nagle noc nie będzie już nam nie sprzyjać a na dodatek będziemy dużo więcej wiedzieć o różnych zamachach i innych rzeczach na nasze życie Także rzeczach budujących nasze życie będzie nam łatwiej je powstanie nowy dom którego my jeszcze nie rozumiemy bo w domu którędy pojmujemy to jutro na przestrzeń którą my sami formatujemy o najpierw czyścimy przenika my sobą i wyższą wibracją dom fizycznych potem energetyczny nasze powłoki i tak dalej ale dotychczas nie braliśmy pod uwagę z tworzenia narzędzi pracy o domu na układ domu wypoczynku też pragnie choćbyśmy go kontrolować i właśnie one też będą miały prawo złym otrzymania narzędzia które im pomoże być szczęśliwymi i z całością naszej istoty zsynchronizowany mi i więc będą schodzić od noc będzie czasem kiedy będzie nasza fabryka produkować instrumenty potrzebne do tego byśmy cudownie grali w życie po otwarciu ra oczu mówią że no jakoś To wytłumaczyłem bo wiecie no trudno mi do końca tłumaczyć wizję No bo przestawiłem tylko jej fragment mówią że nasze ręce w tej chwili już nie należą tylko do nas tylko do wielu wymiarach A to są ręce sprawcy mamy człowiek jesteśmy się sprawcą twój nos który posługuje turę są sprawcze i być może ręce twórcy których twórczości sprawczości się odnajduje No rośnie moc powiem wam szczerze rośnie moc czasem przestanie znaczenie jeśli No bo zawsze tak jest jak coś planujemy to pojawia się taki lęk a włożę w to wysiłek czy to się stanie powstają wątpliwości Czujemy że nie jesteśmy w stanie wszystkiego ogarnąć wiedzieć więc jak przystąpimy do życia do działania to wiele rzeczy ma wiele przeszkód wtedy ujawni się dopiero i zacznie nam te drogę do przodu psuć tutaj nie to kiedy to coś się pojawia nie ma lęku po prostu ja wiem że to pójdzie i koniec nie ma zmiłuj się ta struktura swoje robi I w ten sposób za chwilę zastosuję ją swoim życiu nie powiem w jakim fragmencie próbowałem tam coś działać zmienia swoją wolą nic nie przyspieszał o wszystko leciało po staremu drętwy konie czy też powoli posuwając się do przodu Spróbuję to zrobić i zobaczymy czy to wszystko Przyspiesz trochę podpowiadają tutaj żeby pa przypomniał ja kiedyś mówiłem bo to jest jedna z takich głównych funkcji że jestem strażnikiem pieczęci wykorzystywałem to w pewnych programowania ale nagle Zrozumiałem teraz mi pokazują Czemu wy to będziecie przenosić Moi drodzy właśnie podaruję wam prześlę pieczeń na przynajmniej te z tym wideo blokiem ale może to się rozszerz oznacza to moi drodzy że jak będziecie wchodzić z kimś modlitwę tektury uczestniczyć i która jest zapisana zapisana czyli obecna aktywna przypieczętowane na to wy tylko chciejcie przyłożyć swoją rękę do drugiego człowieka tak jakby się piecze mnie to wali i będzie on w takich samych parametrach w modlitwie z takim samym zaprogramowaniem go czyszczeniem kodowaniem i tak dalej jak to ma miejsce teraz z wami gdy tworzę was przemianę pieczeń Pierwszy raz widzę że ktoś może ją wykorzystać z tym samym skutkiem jestem zasrał ale to się właśnie staje poczekajcie różnie Piekara Warta ona może być wyobrażone na dłoni wierzchu to na czole gdzie chcecie rzeczywistości to jest w murach światło konkretne światło konkretna wibracja która was przenika stanie się pieczęcią i zobaczymy na ile na pewno zacznie tego dzisiejszego całego spotkania modlitwy wprowadzacie ludzi i takich samych Stanach będą jakby teraz jesteście ale treści spać i opisywać swoim słowem rozumiecie co ty więc się w tych treściach troszkę tam wyprowadź cie odnajdźcie i przekazujcie swoim słowem a będzie to też w ludziach umiejętnie kodowane wkręca coś o podkręca to światło które nas wypełnia podpowiada że w tym świetle jesteś światło wykonawcze tylko ma wyższą gwarancję O i teraz ta bliższa wibracja w nas chodzi i zobaczcie od razu jaśnieje my to jeszcze nie koniec Oddałbym wszystko ale to nie koniec muszą coś zapisać Sprawdzają czy wszystko dobrze poszło u kogoś tam bym się to energię pomieszały pojawiły się jakieś inne i oni teraz to prosto i innych też troszeczkę poprawiają poczekajmy No powiem Wam tego warsztat owcą nie mogłem nigdy dać Nie nie miałem mocy żeby im podać a dzisiaj wam A pośród was jest wie ludowy to jest zaskoczenie skoro jutro jest też świadectwo tego że no musi się taka moc budzić że po prostu zacznie się dziać i tyle nadszedł nasz czas po prostu nadszedł nasz czas macie siać teraz prawdę i będziecie w kodować wasz dom to jest Ostoja Eden Eden czy to jest nie byle Halo to jest autentyczna świadomość która ma mądre oczy i wykonawcze ręce pokazuje dobrze to w takim razie bo to się ukonstytuował o i jeszcze raz bo mądrość łączy się tutaj czy prawda No nie wynikająca z mądrości łączy się tutaj z mocą wykonawczą w takim razie jeszcze raz zrób mi jakieś działania przestrzeń przyda uzdrawianie siebie i innych i zobaczymy za chwilę co będzie bo mam nadzieję że to jest konie Hello właśnie tak podpowiadają w ten sposób z wykorzystaniem technologii energetycznych atlant czycy stawali się energetycznymi bogami Dzięki temu mogli wpadać na genialne rozwiązania być naukowcami geniuszami no nie jaki posłużyć się mocno w znacznie większym zakresie niż normalny człowiek i stąd takie rozkwit kultury sztuki No i na to stawiali ten mechanizm który stworzyli jak widzicie był żywy i jest do wzięcia jest nasz będziecie go teraz siać i kodować u innych także dzisiejszy materiał na szczęście ma tylko parę godziny ładowania szybko się go nauczyciel takie nie mów jak wierszyka ale żeby przeczytać film i dokładnie wiedzieć co w nim było Pamiętasz główne sceny mi to wytłumaczyć i Zaczynajcie i będziecie w ten sposób to światło Atlantydy to światło mądrości i wiedzy siać przede mną na Zwał jak zwał No nie to jest jedno i to samo i mówią nie do końca bo tamto było światem Atlantydy jest częścią światła 1u a teraz moi drodzy zacznie w naszą głowę jeszcze schodzić światło z Edenu i znów poczujecie na czole takie ściąganie ku środkowi ale jeszcze większe tak jakby powoli tworzyła się opaska na całym stole nie wiem co to jest to nie jest stałe zasilanie Nie wiem co to jest może za chwilę powiedzą trochę się głupie od nie płaszcze z neta kurwa słabym się przez to znacznie trudniejszym obiektem do ataku to jest tak jakbyś mi nagle z jednej zbroi zrobi 2 O i teraz moi drodzy w tym świetle znów się pokazuje Bóg ten sam którego żeśmy widzieli w głowie jak pokazywał nam 12 części 12 po w których my świadomość możemy przebywać i to światło który jest teraz jest trochę podobne do światła właśnie Boskiego nara no nie I ten Bóg tak nas patrzy tak jakby się pytał A co moje dzieci Spróbujcie po prostu Spróbujcie przyjąć moje świata zaakceptować jego wibracji i się nią posłużyć Nie lękajcie się w tym sensie by się nie bać tego doświadczenia by uwierzyć że jesteśmy jego dziećmi i tak jak od prawdziwego ojca możemy i matki czerpać kasę bo nei ma dużo i chętnie nam da na lody i tak dalej tak samo i to Bóg chętnie podzieli się swoim ciałem więc to wszystko co się proszę to umożliwia pełniejsze odczucie bok także jego wibracje powolutku przenika raz ja to po prostu czuję się niegodny że nie zasłużyłem na to No mówię pan mam poważny problem z tym ale tak go proszę w tej chwili żeby złamał we mnie ten opór żeby ile może my bo przecież moja wola to decyzja była to ona też jest często podświadoma że ile może Żeby po ustawiał wy my tak aby móc udowodnić i tak jakby on do powiedział i roznosić dobro A dobra przecież teraz mi się przypomniało dobro jest jednocześnie prawem i mocą jak my walczymy o to żeby być dobrymi czyli żeby być prezentem dla dzieci dla innych ludzi Żeby kwiatuszki 13p kwitły musimy być tym dobrem Boskie Światło wyniki i boskie ciało wynikło z Dobra on się na nas manifestuje po to żeby Dobro Dobro jest to główną twórczą siłą no nie I właśnie to dobra to można czuć Widzicie To ja to się kupiłem dobro jest Dzięki ciał boskiemu nas zawarte to ono jest tutaj królujący i teraz my dobrze chcemy żeby organy w kimś były dobre Żeby życie było lepsze dobre robimy działamy dobre najwyższa inteligencja też jest dobrą zawarta z niego wynika cała troll ale też mi podpowiadają że dobro jest kluczem dla mnie na dziś sprawa z tym kluczem może nie być w tym sensie bo i tak będzie i jest że możecie na przykład przynajmniej niektórzy z was dzisiaj większą moc większą skuteczność swojego działania odkryć Korzystając z trochę innego wzorca z tego światła Edenu zdan rzędnej inteligencji z 5 umysł obojętne zawsze Wykorzystajcie to co na dziś jest najmocniejsze ale całą rozpiskę zadań do wykonania mamy i teraz jak będziecie to ćwiczyć to do dwóch trzech miesięcy to co teraz to zachodzi stanie się pełne A ja jak będę ćwiczyć to do dwóch miesięcy czyli mam nad czym pracować słyszę to nie koniec choć ogólnie czasem zamykaniem pyszne smakowite i będziecie się cieszyć że możecie je troll tak to wszystko
Tomasz,
Admin
Awatar użytkownika
Admin
Site Admin
Articles: 4
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2019, 19:35
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Streszczenie modlitw - kontynuacja- w trakcie pisania

Post autor: Admin »

Modlitwa #5

Zamkniemy oczy Ja już też zamknę No i tak muszę bo już kawę skończona nie trzeba już więcej bo się tyle odbiłem tej kawy dzisiaj nie to co zamykam oczy Zobaczymy jak Góra nas poprowadzi mówimy o waszych własnych widzeń ówka bo jak idziecie tym śladem który ja tłumaczę to dobrze bo zmiany zachodzą i się orientujecie ale chodzi o to puścić widzę nówkę biona się rozwijała w danym momencie pamiętajmy też Moi drodzy że nie zawsze wszystkie wasze wejścia przynajmniej w początkowej fazie czyszczenie energetyczne czy też duchowe spotkają się z pełnym filmem Wstaw im otwarciem że widzicie nie tylko wszystkich ludzi ale i wszystkie krowy jakie są na świecie czas fragmenty bo po prostu Dzisiaj akurat tak się złożyło że widzenie nie jest pełny Pogódźcie też jak w chodzicie widzeniu wkręto obserwujcie to co się pokazuje i zobaczycie że powolutku się wszystko będziemy łatać ja poprowadzę was teraz tak jak Góra nie kodami uczyła ja widzę nie zawsze miałem ale nigdy nie w tych pierwszych poziomach piąty tam szóstych choć momentami przychodziły siły wyższe się okazuje i pokazywały mi inne rzeczy ale ja byłem przyzwyczajony do niższych i pracy i już jak się w wieku dorosłym bo to po 40 roku życia Zająłem o treści bo miałem wolny czas duchowością to były to wyższe wymiary to chodź widziałem wszystko w niższych A to jest ta sama metoda czy nie potrafiłem zobaczyć jak coś widziałem zaraz włączała się Interpretacja tego co wiem o co to jest o to chyba baba obraz znika o co to jest to jakiś samochód Po co samochód rozumiecie analiza pytanie obraz znikał to się tylko obserwuje A jak powstaje napięcie to co się pokazuje o świateł Ojej to pewnie Jezus albo przynajmniej pod Jezus jakiś przyszedł i już to znika obserwacja i wtedy powolutku przyzwyczaić się do tego że przekaz informacyjny jest już ukryty w wyobraźni to co wcześniej byśmy chcieli osiągnąć dzięki analizie Dzięki odwołali bo umysł dzięki wykorzystaniu myślę ja i mógłby jeszcze czegoś No nie to tutaj samo do nas przemaka poprzez obserwacje czyli w formie jasnowidzenia wiemy o co chodzi I o to był teraz zawalczy pierwsze to moi drodzy co jest najważniejsze to wznieść się na energetyczne wyżyny samego się Znajdźcie się teraz tak wysokich przestrzenia że tam żadna żaden robot zajrzeć nie będzie potrafił nie znajdzie i wy jako świadomość będziecie chronili chronieni przed jego interwencją proste i znajdź czy wie się więc albo Gniewie albo na dachu najwyższego bo gdzieś tam w chmurach byle tylko wiedzieć że ludzie i ich świat nie ma na nas wpływ na was wpływu że jesteście w światach duchowych i już Jeśli masz jakieś takie doświadczenia byliście w takich salonach Czy w modlitwa to sobie to przypomnieć możecie też sobie wyczarować świat jakąś bajkę kosmiczną no nie i tam się znaleźć proste i już a pamiętajmy że to co tworzymy w czasie ten wysoko wysokowibracyjne i stojące czyli ponad całą Znajdźcie teraz takie miejsce doświadczy połowa obrazu jest czarna i tam Czemu Bo chłopców się boi czarnej przestrzeni on jak bierze czarno przez jestem połowę czarnego obrazu chcę ją wrzucić to ta piłeczka się odbija on się boi ciemność on uważa ją za złom a więc Uważa siebie ciągle za słabego że on nie dałbym rady właśnie z tą ciemnością sobie poradzić To teraz by mu pomóc połóżcie paluszek na połowie tego czarnego zdjęcia i go Rozjaśnij picie proste i już te druga połowa drzewa czy czegoś co tam jeździcie druga połowa drogi czy placu i to powietrze rozjaśnia się wreszcie mamy całe zdjęcie białe chłopak teraz widzi no nie że zdjęcie jest całe białe przed chwilą tego wszystkiego bo nie wiedziała co tam jest A teraz ostrożnie tam Audi wszystkiemu się przygląda i tak się drapie po głowie bo na bo kiedyś był przerażony a teraz widzi że bał się niepotrzebnie że to tak naprawdę wszystko jest na tyle samo jak poprzednio było W świetle tylko że to się to po rozświetlił o i poznanych Moi drodzy z nami my się jak czegoś lękamy lub jak coś nie jest takie jak chcemy po to od razu jest w nas obdarowanej niską wibracje a ono wybuch ta wibracja ona wymusza w nas niepewność połowę zwątpienie niechęć odrzucenie i tak dalej jak tylko czegoś nie wiemy to jesteśmy parą ale nie wiedzieć Nie oznacza popełniać błędy proste i już ujrzyj czy więc teraz przed sobą w przestrzeni dwie piłki czarną drugą one mogą przypominać czarny i biały mogą też być z innych materiałów zbudowany ważne jest jednak trudno jest czarna i z tą czarną możecie łączyć co chcecie druga jest biała i z tym światełkiem można łączyć co chcecie chodźmy wiemy że polityk który się uśmiecha i błyszczy nawiasem A mi czy to światełko stomatologiczne wszystkich poraża nie oznacza że jest dobrym człowiekiem natomiast u naszej wizji światełko mówi o tym że to jest obszar poznane że wiemy że się nie boimy bo tak jakby poprzez życiowe doświadczenia Czujemy że to jest nasza droga czasem Moi drodzy poza rzeczywistość która jest mocniejsza i jest przez nas niewidoczna to właśnie tam są tworzone najpotężniejsze i na przykład nasza rzeczywistość na przykład powłoki dla syna bożego No i my sami Znajdujemy się w ciemności której nie widzimy ale ona nie jest zła jak tylko o tym Zauważcie mówimy Ale rozświetla się wszystko nie ma już czarny nie mam już biały i jest tylko świat i to jest ta wibracja która jest walcem na do tego by wszystko bym widzenie to zachodziło to ujrzycie teraz oko opatrzności to tak jakby co to oko na zewnątrz Może być lekko łódkowe No nie ale w środku jest ta średnica ono na nas patrzy rzeczywistości Moi drodzy to my uruchamiamy to widzenie I jak patrzycie na te oko to wam się aż ściska prawo zawężać a tymczasem pijemy w wielu postaciach to ujrzycie siebie gdzieś tam istniejącą i tego w innym wymiarze możecie wyglądać tak samo może będzie wyglądać młodziej starzej byś ubranie dziwnie ale ujrzycie tam siebie czy klęczy cieczy siedzicie czy stoicie Nieważne ale wy oglądacie się sobie ten ktoś na was Patrz ujrzyj cię do swojej wyobraźni Czy już przed waszymi oczami czy wewnątrz głowy nie ma to znaczenia ujrzeć czasami coś wyraźnie widzimy czasami tylko widzimy zarys swetru albo nam się wydaje że tak bo może to wyglądać jak byśmy za mleczną szybą kogoś widzieli albo mleczna szyba bardzo kogoś Przetłumacz przykrywa nagle się odsunęła na bok i Znów wróciła i przez krótką chwilę postać widzieliśmy i wiemy jak wygląda choć dokładnie tego nie widzi jak to wygląda i to macie wszystko w materiałach o jasnowidzenie nastroje popko.pl i videobloga wyjaśnione Po wielekroć więc nie zwracajcie uwagi na jakość obrazu czasami jest od cudowna perspektywa Czasami jest to obraz słaby nie ma znaczenia i oto i to o co chodzi musi być wyjaśnione ja jak właśnie widzę to niektóre sceny są tak piękne że ja nie chcę z nim dojechać po prostu już a a inne to nawet czy czy w ogóle to jest wizja Hot dokładnie wiem o co tam chodzi Po prostu już tak to wygląda forma jasnowidzenia Nie miej tak naprawdę wizja się tortami rozwija jak piękny film można też fragment czegoś widzieć wyraźny a inny troszkę zamglone Ale wiesz że to pociąg zasuwa z pełną prędkością i nie wie że tory są dalej zerwane widać ujrzycie więc siebie Ważne że Widzicie a nie ile z tego Dobrze widzieć możecie też siebie zupełnie innego niż byliście nie ma to znaczenia Ważne że to jesteście w innym wymiarze w innym świecie pomnożeniu Niech każdy z was to jest jeszcze jedna ważna rzecz a że jak tej coś coś w ręku trzyma obojętne co może to być piłka pieniądz Mogą to być kombinerki obojętne co byle ten ktoś trzymał to i byli i byliście dokładnie wiedzieli że to jest to choćby widzenie było niepełne oto to chodź ujrzy Ja się coś w ręku tej postaci gry Troll nie zmuszanie się do tego wizja sama to ująć Ważne żebyście po prostu wiedzieli co w tym brakuje i ty to to jest jasnowidzenie macie jasno powiedzieć o co chodzi Choć To jak widzimy widzenie Czasami może być takie pół jechać ale to jest tylko element jasnowidz nie Na początku może sprawiać kłopoty teraz mojej drodze użyjcie jak ten ktoś ten przedmiot przynosi IV podaje wam jak wyciągacie którą z rąk i ten przedmiot bierzecie Góra podpowiada życzeń z was mogła mieć zbyt wygórowane oczekiwania na początek Co do samej wizji a ona właśnie może być taka częściowa i trzeba się to troszeczkę odnaleźć
Tomasz,
Admin
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość