Świątynia Słońca (Planeta Marzeń) na podstawie POPKO TV

ODPOWIEDZ
ram
Articles: 0
Posty: 68
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:26
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Świątynia Słońca (Planeta Marzeń) na podstawie POPKO TV

Post autor: ram »

Świątynia Słońca (Planeta Marzeń) to aktywna, cudowna strona Domu Swego gdzie ucieleśniony, zwyczajny człowiek, którego nie interesuje duchowość, odtwarza swój świat marzeń i staje się pasją dla samego siebie (pozwala się spełnić). Jej konstrukcja jest tworzona i implementowana w medytacji (https://www.youtube.com/watch?v=dLeQGW3bvc4), która tak formuje energetykę pięciu podstawowych wymiarów, by miała ona połączenie z wyższą częścią siebie, by to co jest magiczne dla mistrzów duchowych częściowo wyrażało się na niższym poziomie sprawczym, ale twórczo, co pozwoli łatwiej utrzymać swoją obecność w wyższych wymiarach, gdzie normalnie człowiek nie jest obecny.
Dzięki temu, fantazjując tak jak małe dziecko, wchodząc w swój świat wewnętrznej fantazji, która jest ściągnięta na potrzeby medytującego człowieka na poziom umysłu, emocji, myśli, potrzeb i psychiki, co pozwala zafunkcjonować w nich na niezłym poziomie, a co będzie miało częściowy oddźwięk na poziomie duchowym. Tym to sposobem, powoli, w niedostrzegalny sposób, fantazje będą zamieniać się w sceny włączane w odpowiednim momencie przez Siły Duchowe, które zaczną tym sterować przez co życie zacznie się zmieniać na lepsze. Zdrowie, większy wpływ na ludzi, większą radość i odnalezienie się w tej rzeczywistości, rozwój pasji, a wszystko to sprawi, że życie stanie się pełniejsze.


Przekaz od Przewodnika Duchowego
Zszedłem do was po to, by wyjawić wam pewien sekret. Świat, w którym żyjecie, nie do końca jest prawdziwy. Jest on iluzją, jak i jej zaprzeczeniem. Tłumaczenie, o co w tym wszystkim chodzi, nie jest wam potrzebne. Zostaliście zamknięci w wewnętrznych światach z powodu własnej niedoskonałości. Stanowicie zagrożenie dla siebie i innych.
Sprawdzać w ilu procentach stanowi się zagrożenie dla siebie (dla ciała fizycznego, dla umysłu, dla emocji, dla potrzeb, dla psychiki) oraz dla innych – w tym samym zakresie.
By to zmienić, by stać się lepszymi ludźmi, zacznijcie zwracać uwagę na prawa duchowe, które zawierają w sobie ukrytą mądrość i siłę przemiany. Jeśli kierują wami czyste intencje, jeśli poszukiwania mają na celu ogólne i indywidualne dobro, wówczas samo pragnienie bycia czystym i niewinnym, otworzy w was drogę do zrozumienia, jak można to zrobić.
Będzie to trudne dla tych, którzy zstąpili z drogi czystości i budowali świat oparty na podporządkowaniu. By wprowadzić nowe założenia, stare trzeba wyeliminować lub przemienić, a na to nikt nie chce tracić czasu.
Prostą metodą na stanie się czystym jest porzucenie Czarnego Zamku z Piasku na rzecz Białego Zamku z Piasku i wstąpienie do Świątyni Słońca, do umownego zakonu, w którego energetycznych murach można odbudować siebie, jak i pomalować świat na różowo.
Jeśli nie potraficie takiego miejsca znaleźć w swoim otoczeniu, to stwórzcie je w duchowych wymiarach. Zróbcie z niego oazę artystycznego odpoczynku. Nabierajcie tam sił, regenerujcie się, odzyskujcie zdrowie i zaufanie do samego siebie, jak i do boskiej mądrości. Piszcie tam, malujcie, budujcie ławki z liści, róbcie cokolwiek, byle to się wam podobało i czyniło szczęśliwymi.
Gdy się wzmocnicie, gdy całkowicie do siebie dojdziecie, wówczas wykorzystajcie ten święty przybytek do tego, by zdobyć wiedzę o tym, jak stać się aktywnym światłem za życia. Ten kto tak postąpi, kto rozwinie w sobie ukryte talenty, ten nie tylko odnajdzie drogę do nieba, ale i do samego siebie. Ta druga decyduje o wszystkim.
Nie liczcie na cud, na to, że wszystko samo się stanie. Tak jak trudziliście się nad własnym upadkiem, tak i wysiłku będzie wymagać powrót do Domu Swego. Jednak niech was moje słowa nie przerażają. One tylko akcentują różnice istniejące między dobrem, a złem, między pozytywem, a negatywem, między dniem, a nocą wypełniającą duszę.
Człowiek światła zawsze opowie się za duchową ewolucją, jak i każdemu pomoże powstać z upadku, jeśli tylko ten ktoś ku szczęściu zmierza. A to do takich właśnie ludzi moje przypomnienie, o obowiązku bycia świadomością, kieruję.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość